תקשור


תקשור מהלך לפי הפארא פסיכולוגיה – דרך לשיתוף פעולה מכיוון העולם הזה, לישויות רוחניות הקיימות עולם מקביל אל הידוע לנו, שאינן מתחברות להוויה ולמציאות שלנו.
אין הדבר נכון, ולא קיימת שום הוכחה מדעית לכך, שניתן לקיים תקשור עם חוצנים וישויות אור שונות או תקשור בין קיימים שעברו מן העולם.קיימים מיסטיקנים שונים שמציגים רושם ראשוני טוב בישראל ובשאר מדינות העולם הטוענים ליכולת תקשור. אותם מיסטיקנים אומרים על עצמם שהנם מתקשרים עם ישויות וחוצנים על טבעיים. לטענה הנ"ל אין כל קשר למציאות ואי אפשר להוכיח אותה. למרות שישנם כמה וכמה מיסטיקנים או מתקשרים אשר ינסו לסתור עובדה זו.

תקשור מקיים מקרה של התרכזות באנרגיות רוחניים ונפשיים, להגיע לנקודה הפנימית לתת המודע, לסוד ולנסתר, למען השגת ייעוץ, הכוונה ועזרה רוחנית ונפשית.

תקשור על פי הקבלה היהודית, השיגה אזכורים רבים לגבי תקשורים, רובם בספרי קבלה עתיקים . ישנה אופציה למצוא גם אזכורים וכן קיימת אפשרות להבחין באזכורים לגבי תקשור בכתבי חסידים על וישויות נוספות שסייעו בידי גדולי תורה להשיג מושגים נרחבים ועמוקים ביותר בנוגע ל בעניינים הקשורים ללימודם.

הפירוש למושג פארא פסיכולוגיה: "מעבר לפסיכולוגיה" או "מחוץ לפסיכולוגיה", רעיון שמתמקד במקרים רוחניים, כגון התגלות פנימית, העברת תחושות, הרגשות מעבר לחושים, חיזוי וראיית עתיד, העין השלישית, תקשור עם נשמות, חיזוי בעזרת קלפי טארוט, הכוונה ספיריטואלית ומיסטית, הורוסקופ, תחזית נומרולוגית, פענוח חלומות בתודעה רוחנית ועוד.

על אף שלא מצויה אסמכתא מדעית לפעילותם העניפה של מיסטיקנים ומתקשרים מרובים הפועלים לאורך ההסטוריה. נכתבו הצלחות רבות ומיסטיקנים, מתקשרים ואנשי קבלה זוכים לאהדה רבה בקרב האוכלוסייה ויש להם לקוחות שונים המפיקים תוצאות חיוביות

ספיריטואלי
Spirit = רוח בלועזית, רצף הקיום על ידי נשמת האדם לאחר המוות, גילוי הנשמה דרך הופעתה בגוף ער שונה, לפיהתפיסה הזו התרחבו סברות ישנות וחדשות עם נהלים ואקסיומות ידועים חיזוק האמונה ומושג גלגול נשמות.
בבסיס התפיסה עומדות הטענות דלהלן:
* נפש ממשיכה להתגלגל ולהתנהל לאחר המוות הגשמי.
* כל נפש יש בה כוחות תקשור בין העולם הגשמי להוויה מופשטת נפרדת.
* היצור האנושי נושא באחריות על נפשו תיקונה וגורלה.
* על הרוח לחוות תיקונים בין גלגול לגלגול עד להגעתה למימדים רוחניים בלתי מושגים מאוד ולתכלית בריאתה ומטרתה.
* מקורה של הנשמה היא בגורמים בלתי ניתנים לשליטה, בבורא, במשאבים ובידע האין סופי של רצונו.

קבלה יהודית
על פי הקבלה המסורתית והיהודית מצויים כמה וכמה גילויים ותופעות של גלגול נשמות, קבלה הנה חכמה היסטורית אפופת מסתורין שאך ורק יחידי סגולה יש את היכולת לדעת ולהבין סתריה וסודותיה בדיוקם.
על פי האמונה היהודית וההלכתית אסור לדבר ולחשוף את רזי הקבלה אולם ניתן ואף רצוי לתור ולהבין בחכמתה.

בעידן זה ישנה אפשרות להיעזר בחכמת הקבלה על מנת לתקן את האופי והמוסר, אסמכתא לקיום האל והשגת רצונו מהאדם, תכלית היקום וייעוד בני אנוש.

מדיום
מדיום הינו מתקשר על טבעי עם מסוגלות וכישורים להבין את הבלתי נגלה מהחושים. כוחות אלו יחודיים לאנשים ספציפים בעלי הבנה מעבר לחושים יחודית.
חשוב לציין כי יש להבחין בין מדיום אמיתי למיסטיקנים מתיימרים שיכולתם הגדולה בהונאה. היות והם רק מתיימרים להיות בעלי יכולות וכוחות רוחניים לקלוט דברים נסתרים, הם מנסים ליצור רושם שהם בעלי כוחות תקשור.

בארה"ב האמונה בתופעת המדיומים היא תופעה ידועה ו-45% מאמינים (לפי סקר גאלופ) בקיום תפיסה על-חושית.

בארה"ב בימינו פורחת תעשייה רבה של מתקשרים, מיסטיקנים הנקראים מדיומים שמגישים שרותי מיסטיקה, המלצה ללקוחות תוך מתן תשלום, אפילו שיש מיסטיקנים או מתקשרים, המתחזים לכאלה.
אף בישראל מתפשטת תופעת המתקשרים המתחזים למתקשרים הקוראים לעצמם מדיום .

יש מיסטיקנים או מתקשרים הסובלים מבעיה נפשית שהינה תולדה של מאורע ספציפי שהטביע בהם צלקות, מחשבות והזיות שווא, דמיונות וחזיונות אשר נוצרו ממצוקה נפשית או סמי הזיה.
המיסטיקנים הללו יאחזו בטענה שהנם מתקשרים עם שליחי אל, ישויות אור,צירים ממרום ועוד. במקרה זה חשוב לציין שישנם הרבה נוכלים הנהנים מן הרעיונות הקשורים בתקשור המעמידים פנים כבני יכולת תקשור נבחרים המקבלים בשורות ממוצא רם ונישא.

מיסטיקנים און ליין

היום בישראל מתקדמת ומשגשגת תעשייה ותופעה חדשה חדשים של מיסטיקנים, מדיומים, מתקשרים המתפרנסים מהיותם מוצגים בתשדרים בזמן אמת ברדיו, בעיתונות הכתובה וכן הלאה
דבר זה הביא יזמים להעמיד דפי אינטרנט להענקת שרותים של מיסטיקה תקשור און ליין על ידי מיסטיקנים און ליין.

תופעה זו הולכת וצומחת, מתפשטת במהירות , אתרי מיסטיקה – תקשור באמצעות מתקשרים און ליין מעבירי שרות, יועצים רוחניים ועוד, מתפתחים בקצב תעשייתי, גורמים לעימותים, מה שהופך תעשייה זו לפרוצה, באין כל מהימנות וסייגים, חסר כל ראיה ודאית הנתבעת בענין כוחם הרוחני המיסטי.

האתרים של מגישי שרות בהגשת מיסטיקנים בטלפון, המגייסים לשורותיהם: מומחים רוחניים, מיסטיקנים, מתקשרים עלומים ללא שם, המחפשים אחר מקור הכנסה קל משלים, בקיצור השלמת הכנסה צדדית.
מאורע זה גורם לחוסר סדר אצל קליינטים של מיסטיקה ותקשור, חוסר אמון באינפורמציה בפרט מפאת ההבדלים במידע הניתן תחת ידם של אותם מיסטיקנים.

מצויים מיסטיקנים המנצלים את התמימות של הלקוחות, דרך התראות כדוגמת לחשים, קללות, החלפת שמות לשמירת האיזון הלבנה אנרגטית, השבת התשוקה, הכול במגמה להפנות את אותם לקוחות תמימים להיעזר בשירותיהם לצורך רווח כספי בלבד.

המונח טלפתיה הריהו ערך מדעי שעלה למודעות בראשית שנות השלושים, באותו הזמן התפתחו מחקרים בראשות מרצה בכיר אמריקני לתורת הנפש באוניברסיטה נחשבת בארה"ב. הוא קרא מאורע זה "תפישה על חושית", יחד עם רע לאקדמיה אשר פיתח חמישה קלפים שעליהם תבניות לא זהות ריבוע, כוכב, גלים, מחומש, עיגול, את ההם נתבקש מיסטיקן או מתקשר לקרוא ולפצח נסתרי ליבו של העומד מולו. כל אחד ואחד מן הניסויים שבוצעו עם מתקשרים, מדיומים, מיסטיקנים, קוראי מחשבות, לא נמצאו ראיות לכוחה של טלפתיה.

ישנו עוד מחקר של מדען סובייטי, שניסה ליצור אפקט על אנשים דרך היפנוזה ממרחק של אלף מטר על ידי טלפתיה. המחקר נכשל ולא אותרה עדות להצלחתה של טלפתיה.

מיסטיקול8 מרכז האור והמיסטיקה בישראל מיסטיקנים און ליין

מחשבה אחת על “תקשור

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s